CZ ENG PL
Načítám mapu...
Základní údaje

Provozovna:

Alcom Alval s.r.o.
Krnovská 1397/47
Bruntál
792 01

Otevírací doba:
Po–Pá, od 6.30 do 15.00

Fakturační údaje:

Alcom Alval s.r.o.
Křemenáčová 174/2
Praha-Pitkovice
104 00

IČO: 25352822
DIČ: CZ 25352822

Spisová značka: C 199182 vedená
u Městského soudu v Praze
telefon +420 554 773 052-4
fax +420 554 773 050
Kontaktní osoby
Kontaktní
osoby

Vedení
společnosti

Martin Řehák
jednatel společnosti
+420 777 623 507
martin@hlinik.cz
Ing. Ladislav Řehák
+420 777 573 024
ladislav@hlinik.cz
Jana Řeháková
jednatel společnosti
+420 608 925 183
jana@hlinik.cz

Tvarové řezání vodním paprskem

Pavel Fürst
manažer, obchodní zástupce
+420 554 773 056
+420 777 573 096
pavel@hlinik.cz
Pavel Štěpaník
obchodní zástupce
+420 554 773 048
+420 725 260 391
pavel2@hlinik.cz
Josef Svoboda
obchodní zástupce
+420 554 773 049
+420 778 475 900
josef@hlinik.cz

Plechy, desky, tyče a přířezy

Ing. Jiří Kadláček
obchodní zástupce
+420 554 773 043
+420 725 561 185
jiri@hlinik.cz
Ing. Hana Víchová
obchodní zástupce
+420 554 773 059
+420 725 260 390
hana@hlinik.cz
Pavel Kodytek
obchodní zástupce
+420 554 773 046
+420 725 260 398
pavel3@hlinik.cz
Ing. Radek Čuboň
obchodní zástupce
+420 602 712 844
radek@hlinik.cz
Vít Lakatoš
obchodní zástupce
+420 777 358 390
vit@hlinik.cz
Kamila Rolandová
obchodní asistentka
+420 554 773 057
+420 778 475 901
kamila@hlinik.cz
Veronika Komoňová, DiS.
Obchodní asistentka
+420 777 358 387
veronika@hlinik.cz

Provoz skladu

Ivan Vodák
jakost, BOZP a PO
+420 554 773 054
+420 777 573 095
ivan@hlinik.cz
Petr Matějka
vedoucí výroby, údržba
+420 774 926 250
petr@hlinik.cz
Napište nám
napište nám


© 2013 Alcom Alval s.r.o.
najdete nás na youtube Google+